Tunus İşi Yeni Model Yapılışı

16.03.2021
1.699
Tunus İşi Yeni Model Yapılışı

Tunus İşi Yeni Model Yapılışı

Tunus işi yeni model yapılışı basit ve görselliği güzel olan erkek örgü modellerine çok yakışacak Tunus işi örgü modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Örgü modelleri sevenler amacıyla değişik örgü seçenekleri sitemizde mevcuttur.

Tığ işi ve şiş örgü modelleri en sık yapılan örgü el işleri olarak çoğu örgü modelinde uygulanmaktadır. Bebek örgüleri, yetişkin, bere, atkı gerçekleştireceğiniz örgü modeline göre numune sekmesini sayfamızdan video anlatımları izleyerek yapabileceğiniz modeli kesinlikle bulabilirsiniz…

Tunus işi yeni model yapılışı
Model anlatımında bebe yünü kullanılmıştır. Orta kalınlıkta ip tercih edilmiştir.

3,5 Numara tunus şişi kullanımı

Yapılışı: İlk olarak gerçekleştireceğiniz modele göre zincir sayınızı çekiniz. Çektiğiniz zinciri ters çevirip alt evresinden her zincirden bir ilmek çıkartarak devam edelim, ilmekleri toplayıp kafaya gelelim. Modeli ters çevirip arka kısımdan ilmek çıkartıp ön kısımdan ilmeği yalnızca şişe alıyoruz. Sırayı tamamlıyoruz. İlmekleri toplayıp sıra başına gelelim, devamında modelin tam tersi alış şeklini uygulayacağız. Arka kısımdan aldığımız ilmeği ön kısımdan alıp arka alanı direk şişe geçiriyoruz. Model kendini yineleyen numunetir. Detaylı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz…Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

Tunus işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Tunus işi yeni model yapılışı VİDEO ANLATIM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.