Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

29.07.2022
625
Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patik modellerinden örgüye yeni başlayanlar amacıyla mükemmel bir tanım hazırladık. Ajurlu örgü modellerinden meydana gelen mükemmel bir patik. Tığ işi örgü severler buraya diyoruz. Sizler amacıyla bebekleriniz amacıyla örmesi basit şık bir patik tanımı hazırladık. Yaza ideal olarak kullanılacak patik, elbiselerle, pantolonlarla çok güzel duracak. Bebek patiklerini yazlık ya da kışlık olarak örebilirsiniz. Burada ip seçimi mühim olacak. Yaz amacıyla yaza ideal kış amacıyla kışa ideal ipler kullanacağız. Kız bebekler amacıyla erkek bebekler amacıyla öreceğimiz örgü spor ayakkabı modeli hazırlamıştık. Kızlar amacıyla süsleyebilir erkekler amacıyla yalın bırakabilirsiniz. Tarifine ise örgü bebek spor patik yapılışından ulaşabilirsiniz. Yine aynı modeli yazlık bebek patiği yapılışı olarak da örüp kullanabilirsiniz. Kızlar amacıyla ördüğünüzde zincirlerle, taşlarla ya da incilerle süsleyebilirsiniz. Alt kısma zincir gold zincirler dikebilirsiniz. Yeni başlayanlar amacıyla yazlık bebek patiği yapılışı da öyle. Süslenebilir modellerden. Ama yalın durumuyla de çok güzel. Hazır mısınız? Tarife geçelim mi. Evet dediğinizi duyar gibiyim. O durumda başlayalım.

Önce alt tabanı ördüğümüz alt tabanı tamamladıktan sonra renk değiştirerek üste geçen zincirler ve sık iğneyle tamamladığımız basit bir patik. Örgü örmeye yeni başlayanlar videonun yabancı olması sizi korkutmasın. Ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgünün dili aynı sonuçta. Bu arada bende dil bilmiyorum. Ellerini takip ederek örüyorum. Naçizane önerim olacak bu fikir.

Çok güzel gözüküyor değilmi. Sizde sevdiğiniz renklerle kıyafetlerinize ideal renklerle yeni başlayanlar amacıyla yazlık bebek patiği yapılışını örebilirsiniz. O durumda buyurun tanıme. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.