Tunus İşi Bebek Yelek Modeli Yapımı

14.06.2020
3.508
Tunus İşi Bebek Yelek Modeli Yapımı

Tunus İşi Bebek Yelek Modeli Yapımı
Minikler amacıyla yelek örmek isteyenler sitemize eklediğimiz Tunus işi örgü bebek yelekleri modellerine göz atabilirler. Şirin mi şirin bebek yelekleri.
Farklı bir örgü yöntemi olan Tunus işi ile örülen bebek yelekleri harika görünüyor. Tunus işi seven hanımlar bu yöntemi kullanarak örgü bebek yelekleri yapabilirler. Geçen zamanlarda Tunus İşi Robadan Bebek Yeleği Yapılışı paylaşmıştık. Yeni modeller paylaşımlasını isteyen ziyaretçilerimiz oldu. Onlar amacıyla Tunus işi örgü bebek yelekleri arasından bulmuş olduğumuz en güzel modelleri sitemize yükledik. Tunus İşleri paylaşımlarına bu ara sürat vermiş bulunmaktayız. Ziyaretçilerimiz paylaştığımız Tunus işlerini çok beğeniyorlar.
Hem sitemizi hemde facebook sayfamızı ziyaret edenler paylaştığımız Tunus işlerini çok beğendiler. İster yelek olsun ister patik bütün örgüleri beğenen ziyaretçilerimiz işin şimdi toplam Tunus İşi bebek yeleği paylaşımı yapıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda paylaşacağımız örgüler değişiklik gösterecek ve anlatımlı Tunus işleri de paylaşacağız.
Bir çok örgüde kullanabileceğiniz Tunus işi örgü yöntemini sizler de kullanabilirsiniz. İstediğiniz model olursa bizlere ileterek anlatımını isteyebilirsiniz. Şimdi paylaşmış olduğumuz Tunus işi bebek yeleğini araştırma vakti. Aralarında hem çocuklar amacıyla hemde yendioğan bebekler amacıyla paylaşılan yelekler bulunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.