Haraşo Minik Kafes Örgü

19.02.2022
320
Haraşo Minik Kafes Örgü

Haraşo Minik Kafes Örgü

Kafesleri andıran, pencereleri andıran gösterişli örgü modellerinden. Her renk iple mükemmel duracak. İki renkli örgü modellerini seviyor ve görülmemiş örgü modelleri arıyorsanız bu örneği kaçırmayın. Erkek bebek örgü modellerinde kullanacağınız görkemli bir model. Örneğin daha kalın iplerle örgü paspas modellerinde de güzel durur diye düşünüyorum. Örgü süveter modelleri, bebek hırkaları, bebek yelekleri mükemmel olur. Sizin de aklınıza gelen değişik fikirler olursa bizlerle paylaşabilirsiniz. Modeli gördüğünüzde gözünüzü korkutmasın. Kolay örgülerden. Yabancı örgü modelleri diye de endişelenmeyin benim gibi dil bilmiyor ama örgü biliyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgü dili hep aynı değil mi nede olsa. Haraşo örgü modelinde desen uygulamalarını çok seviyoruz. Haraşo örgüler ya hep düz yada hep ters olarak örülüyor. Ben düz olarak örenlerdenim. Siz nasıl örüyorsunuz?

Haraşo örgü nasıl örülür daha evvelce çoğu kez detaylarıyla değişik modellerde lüzum videolu lüzum resimli olarak paylaşımlar hazırladık. Bugün tekrar onlardan birini hazırladık. İki renkli örgülerden tekrar iki renkli haraşo örgü modeli yapımı paylaşmıştık. Her renk uyumuyla çok hoş duracak modellerden. Haraşolu badem örgü modeli yapılışı tek renk örülen örneklerden. Şimdi ise haraşo küçücük kafes örgü modeli anlatıma geçelim.

İki renkli haraşo kullanarak ördüğümüz yeni model var sırada. Örneğe 8 ve katları +2 kıyı ilmeği atarak başlıyoruz. Modeli çıkartmak amacıyla ilk olarak 26 ilmek atarak başlıyoruz. İlk rengimizle örmeye başlıyoruz. Bütün ilmekleri düz olarak örüyoruz. Haraşo küçücük kafes örgü modeli bittiğinde alttaki gibi görünecek.

Çok şık gözüküyor değil mi. Örülmeye değer. Sizin ellerinizden çok güzel modeller çıkacaktır eminim. Hadi şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.