TIĞ İŞİ ÜZÜMLER YELEK

22.02.2021
1.800
TIĞ İŞİ ÜZÜMLER YELEK

TIĞ İŞİ ÜZÜMLER YELEK

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla heyecanlandığım bu Tığ İşi Üzümler Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa vakitte ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde hayran kalacakları bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir güzel yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Anne Ve Bebek Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Tığ İşi Üzümler Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Üzümler Yelek Örgüsü Videosu

https://youtu.be/ZCjfuEiRxkU

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.