Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Modeli

02.11.2020
2.154
Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Modeli

Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Modeli

Bayan yelekleri, şal ve bebek örgülerde kullanabileceğiniz fıstıklı baklava dilimi örgü modelinin yapılışını sitemizde yayınladık.

Alize Angora Gold ve 3.5 numara şiş kullanılarak yapılmıştır. Daha az delikli olmasını istiyorsanız 2.5 numara ya da 3 numara şiş kullanabilirsiniz. Mesela motifleri 10 ilmek ve 16 sıradan oluşuyor.

Yelek gerçekleştireceğiniz vakit değişik bir örgü yöntemi mi kullanmak istiyorsunuz? O durumda fıstıklı baklava dilimi örgü modelini tercih edebilirsiniz. Hem de bu örgü yöntemi ile örgü şallar ve bebek örgüleri de yapabilirsiniz. Anlatımını videolu olarak paylaştığımız bu örgü yöntemi ile harikalar örebilirsiniz. Yaklaşık olarak 23 dakikalık videoda örgü yöntemi detaylı bir biçimde yer alıyor.

Sitemizde paylaştığımız örgü yelek modelleri kategorisinde bir çok örgü yöntemi ile oluşturulan bayan yelekleri bulunuyor. Bu teknikler ile değişik değişik yelekler örebilirsiniz. Örgüye yeni başladıysanız örgü tekniklerini öğrendikten sonra gerçekleştireceğiniz örgülerde zorlanmazsınız. Önce örgü tekniklerini öğrenip daha sonra da yelek, şal, hırka ve kazaklar yapabilirsiniz. Şimdi çay ya da kahvenizi alıp alttaki videoyu izleyerek fıstıklı baklava dilimi modelinin yapılışını öğrenin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.