TIĞ İŞİ ÖRDEKLİ HIRKA

21.10.2020
1.342
TIĞ İŞİ ÖRDEKLİ HIRKA

TIĞ İŞİ ÖRDEKLİ HIRKA YAPILIŞI

Eviniz bereket kalbiniz huzurla dolsun. Rabbim sizi daima huzurlu eylesin. Çok güzel bebek hırka modelleri yapılıyor, tığ işi bebek hırka modelleri ortamında konumunu alacak, Tığ İşi Ördekli Hırka Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, aslında çok şirin ve güzel olmuş, ben çok beğendim, bebeklerimize çok yakışacağını düşünüyorum, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Ördekli Hırka Modeli
Bebek hırka modelimiz 1Yumaklagelenler Tığ İşi Bebek Hırka Modelleri arasında konumunu almış, Tığ İşi Ördekli Hırka Yapılışında ana renk olarak iki renk ip kullanılmış, sizler erkek ya da kız bebekler amacıyla değişik renkler kullanabilirsiniz, tığ olarak 4 numara 2,5 milimlik tığ ile işlenmiş, modelimize 82 zincir çekerek 80 trabzan yaparak başlanıyor, 1 yaş bebeklere olacak boyutlarda yapılmış, daha büyük ya da daha ufak nasıl gerçekleştireceğiniz videoda ayrıntılı şekilde anlatılıyor, yapımını ayrıntılı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsin. Yapacak olanlara şuandan basit gelsin, bebeklerimizin sıhhatli zamanlarda kullanmaları dileğiyle.

Sizlerle eskiden paylaştığım Bebek Hırka Modelleri arasında yer alan, Yandan Örülen Bebek Hırka Modeli Yapımına da bir bakın derim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.