GÜZEL MOTİFLİ TIĞ OYASI

19.02.2021
3.381
GÜZEL MOTİFLİ TIĞ OYASI

GÜZEL MOTİFLİ TIĞ OYASI

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bilhassa motifli tığ oyası modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren sizlerin de çok beğeneceğini ön görü ettiğim bu Güzel Motifli Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tam manasıyla Oya Ve Dantel Dünyası türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre dilediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Yeni Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Tığ Oyası Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Muhteşem Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Güzel Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güzel Motifli Tığ Oyası Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.