Tığ İşi Motifli Şapka Modeli

25.09.2021
1.429
Tığ İşi Motifli Şapka Modeli

Tığ İşi Motifli Şapka Modeli

Kız bebek ve çocuklarımız amacıyla harika motifli şapka modelimiz var bugün. Rengarenk motifleriyle bu şapka tam da renkli giyinmeyi seven kız çocuklarımıza göre 🙂

Malzeme olarak dört renk ipe gereksinimiz olacak. Ben elimdeki malzemeler tarafında bebe ipi kullandım. Ancak değişik içerikli ipler de kullanabilirsiniz. Dokusunu beğendiğiniz bir ip alabilirsiniz. Ya da benim gibi elinizde olan ipleri değerlendirebilirsiniz. Tığ seçimi yapar iken ipinizle uyumlu olmasına ilgi etmelisiniz. Bir başka ayrıntı ise rahat örebilmenizdir. Kolay ve rahat örebildiğiniz her tığ örgünüze ideal tığdır.

Çocuklarınıza bu tarz çalışmalar hazırlarken renk seçiminde fikirlerini almanızı tavsiye ederim. Hem beraber karar sunarak aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. Hem de kendilerine olan özgüvenlerini de desteklemiş olursunuz. Yetişkinler amacıyla küçük tefek ehemmiyetsiz ayrıntılar , çocuklar amacıyla fazlasıyla ehemmiyet teşkil edebiliyor.

Sitemizde bu şekilde rengarenk motiflerden meydana gelen çoğu çalışmamız mevcut. Göz atmanızı tavsiye ederim. Hem de çok değişik ve güzel çoğu şapka modeline de ulaşabilirsiniz.

Videomuz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlere yorumlar kısmından iletşirseniz ilaveten sevinirim …

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.