Tığ İşi Boyunluk Modeli

06.02.2023
226
Tığ İşi Boyunluk Modeli

Tığ İşi Boyunluk Modeli

Soğuk havalarda çocuklarımızın en çok gereksinimi olan parçalar kuşkusuz onları üşümekten kurtaran mont, bere ve atkılardır. Çocuklarımız doğduktan sonra yaz mevsiminde dahi olsak kış amacıyla hazırlık yaparız. Daha bebekken çok güçlenmemiş bağışıklarından ötürü kendimiz giymez çocuğumuza giydiririz. Biraz büyüdükten sonra da okula başlarlar. Günün erken saatlerinde soğuk havalarda dışarı çıktıkları amacıyla giyim kuşamları o vakitte çok önemlidir.
olarak talepleriniz tarafında içerikler geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni doğan bebeklerden istediğiniz tüm yaşa kadar uyarlayabileceğiniz bir bere modeli ile karşınızdayız.

Tığ İşi model ile hazırladığımız bere modelini daha evvelce örgü örmediyseniz bile yapabilirsiniz. Detaylı anlatım ve basit bir model olmasından ötürü zorluk çekmeden kısa bir sürede öreceğinizi düşünüyoruz.

Sitemizin örgü modellerine göz atarak size ideal modeli kendiniz ve sevdikleriniz amacıyla örebilirsiniz. Hediyelik olarak tercih edilebileceği gibi renk renk desen desen hazırlanıp satışa da sunulabilir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.