Ponçik Hırka Ahududu Örgü Modeli

08.11.2020
3.055
Ponçik Hırka Ahududu Örgü Modeli

Ponçik Hırka Ahududu Örgü Modeli

Herkese merhabalar. Yepyeni ve trend bir hırka olan Balon Hırka, Ponçik Hırka, Ahududu Örgü Modeli Hırka gibi isimlerle anılan hırka yapılışı videosu ile yine karşınızdayım. Benim elimde çoktan bir ip olan Ören Bayan Tango olmasından bununla ördüm fakat sizler muhakkak şu iplerden rastgele birisini kullanın;
– Kartopu Punto
– Himalaya Hero
– Alize Superlana Maxi
– Lanoso Verde
– Nako Spagetti

Bu iplerin rastgele birisinden 9 ya da 10 adet almanız gerekiyor. Şiş olarak ise 9 ya da 10 numara normal ve misinalı şiş kullanmalısınız. Yani benim videoda gösterdiğim ip ile örmeyin. Ben yalnızca yapılışını göstermek ve ipi elimden çıkartmak istediğimi amacıyla o ip ile ördüm. Örgüye kollardan 21 ilmek ile başlıyoruz. Videoyu izleyerek sizlerde bu trend hırkayı rahatlıkla örebilirsiniz.

Videolarımıza gelen beğenilerinizle bizlerde yeni video çekmek amacıyla o kadar heyecanlı oluyoruz. Bize bu ufak desteği sağlarsanız seviniriz. Hem de kanalımıza abone olduğunuzda ve zil düğmesine tıklayıp Bu kanalla alakalı bütün bildirimleri bana gönder ikonunu seçili yapıp kaydet derseniz her yeni videomuzda sizlerinde hemen haberi olmuş olur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.