Üstü Örgü Altı Kumaş Elbise

06.07.2022
1.519
Üstü Örgü Altı Kumaş Elbise

Üstü Örgü Altı Kumaş Elbise

Her yaşa uyarlanarak öreceğimiz örgü elbise modellerinden görülmemiş bir tanım hazırladık. Üstü örgü altı kumaş elbise anlatımlı olarak hazırladık. Örgü roba modellerinin tekrar altını örgü ile devam ederek örgü elbiseler yapabilirsiniz. Yada keten kumaşlar, tül kumaşlar, pamuklu kumaşlarla tamamlayarak mükemmel elbiseler örebilirsiniz. Hem parça kumaşları hem de parça ipleri dşayetlendirebileceğimiz çok hoş bir elbise olacak. Üstü örgü altı kumaş elbiseler örerken tekrar aynı kumaşlarla ve aynı iplerle örgü bebek patik modelleri, örgü saç bandı modelleriyle çok şık takımlar örebilirsiniz. Ördüğümüz elbiselerin etek uçlarına tekrar aynı desenle kıyı oyası modelleri örebiliriz. Tıpkı az sonra paylaşacağımız modelde bulunduğu gibi. Şimdi yeni örneğe geçmeden evvelce daha evvelce ördüğümüz kumaş karışımlı örgülerimize değinelim.

Üstü örgü altı kumaş elbise modelleri amacıyla tığ işi örnekler, şiş örgü örnekleri, motifli modeller kullanabiliriz. Yazlık olarak öreceksek şayet yaza ideal ipler seçmeliyiz. Kumaşla örgü kız çocuk elbise modelleri yapılışı düz tığ işi örneklerle yaptığımız tanımlerden. Üst alanı örgü ördüğümüzde alt kısma pantolon da dikebiliriz. Güzel bir tanıma ise kumaşla örgü tulum yapılışından ulaşabilirsiniz. Üst roba bölümünü ise şiş örgü ile yapmıştık. Üstü örgü altı kumaş elbiseleri yetişkinler içersinde örebilirsiniz. Önceki içeriklerimizden tanımlere ulaşabilirsiniz. Şimdi üstü örü altı kumaş elbise anlatımlı modele geçelim.

Yazlık örgülerde pamuklu ipler, merserize ipler kullanıyoruz. Keten ipler kullanıyoruz. Kumaş olarak ise keten kumaşlar, pamuklu kumaşlar seçiyoruz. Böylece sıhhatli ipler ve kumaşlarla elbiseyi giyecek bireylerin zarar görmesine, terlemesine engel oluyoruz. Üstü örgü altı kumaş elbise anlatımlı olarak videoda yer alıyor. Hem tığ işi roba modellerini örüyoruz hem de altına kumaş ekliyoruz.

https://youtu.be/FpbDvN0jgnk

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.