SON YILIN ÖRGÜ YAPIMI

01.01.2021
935
SON YILIN ÖRGÜ YAPIMI

SON YILIN ÖRGÜ YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa örgü modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenyetle rica ettiğim ve eminim ki son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan dilerseniz de battaniye örgüsü olarak tercih edebileceğiniz bu Tunus Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla hanım eli örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren ilk fırsatta örmek amacıyla sabırsızlandığım bu örgü örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı örgü modellerinden olan ve evvel sitemizde yayınladığımız başka bir bu Kolay Ajurlu File Örgüsüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Hanım eli Youtube Kanalına içten dille ve kesintisiz şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Tunus Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.