Çok İstenilen Kare Lif Yapılışı

18.06.2020
7.011
Çok İstenilen Kare Lif Yapılışı

Çok İstenilen Kare Lif Yapılışı
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa çok güzel kare lif örgüleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Çok İstenilen Kare Lif Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.
Tam manasıyla Örgücü Teyze Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve evde çoğalan ipleriniz ile ya da beğendiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Yeni Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Yakın bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Kare Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapımına bakmadan geride bıraktığımız pişman olur.
Örgücü Teyze Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Çok İstenilen Kare Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.
https://youtu.be/tYyIMaC6mTc

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.