Sıralı Kutu İle Püsküllü Bot Patik

23.10.2020
1.902
Sıralı Kutu İle Püsküllü Bot Patik

SIRALI KUTU İLE PÜSKÜLLÜ BOT PATİK YAPIMI

Her şey gönlünüze göre olsun hanımlar. Rabbim tüm güzellikleri sizler amacıyla nasip eylesin. Değişik ve harika patik modelleri çıkıyor, 2019 patik modelleri arasında konumunu alacak, Sıralı Kutu İle Püsküllü Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak değişik ve güzel olmuş, yan kısmındaki püskül ayrıntıyı ile ilgi çekiyor, değişik model arayanlar amacıyla güzel bir alternatif.

Patik modelimiz My Hobby Life 2019 Patik Modelleri arasında konumunu almış, Sıralı Kutu İle Püsküllü Bot Patik Yapımında iki değişik renk patiklik ip kullanılmış, sizler bu modeli zevkinize göre istediğiniz renklerle yapabilirsiniz, her renk gayet güzel olacaktır. Modelimiz 2 numara tığ ile işlenmiş, yan kısmına süs olarak püskül yapılmış gayet güzel ve hoş olmuş, sizler de aynı şekilde yapabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şuandan basit gelsin, en güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Daha eskiden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri arasında yer alan, Su Taşı Modeli Dantel Patik Yapımına da bir bakın deri

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.