Yalancı Saç Örgü Bere Modeli Yapımı

15.06.2020
4.393
Yalancı Saç Örgü Bere Modeli Yapımı

Yalancı Saç Örgü Bere Modeli Yapımı
Bere modeli arayan arkadaşlarımız amacıyla harika bir model sizlerin beğenisini beklemektedir. Saç örgü modeli bilmeyen arkadaşlarımız içersinde video anlatımı gerektiğince yardımcı olacaktır. İstediğiniz rengi tercih edebilirsiniz kaban ve hırka modellerine ideal renklerde yaparak ahengi sağlayabilirsiniz.
Birçok şapka ve örgü bere modeli amacıyla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içersindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarında yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..
Yalancı saç örgü bere modeli yapımı
1 Yumak ip kullanımı
Hazır ponpon kullanımı
8, 10, 13 yaş amacıyla idealdur.
Makas, iğne,
3 Numara şiş kullanımı
Model 6 ve katları olarak kurulmuştur.
Tek şiş üstüne 100 ilmek atalım. Lastik yöntemi uygulayalım. Toplamda 15 sıra lastik örelim. Modelde arttırma yapalım. Model kurulumu ve ayrıntılı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimi iletiyorum.
Bere yapımı, örgü şapka yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.