ÇITI PITI YELEK ÖRGÜ YAPIMI

18.03.2021
1.401
ÇITI PITI YELEK ÖRGÜ YAPIMI

ÇITI PITI YELEK ÖRGÜ YAPIMI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa yelek örnekleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Çıtı Pıtı Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki son vakitlerde yeni çeyizlik örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan bu güzel yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yelek örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Çayır Çimen Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Çıtı Pıtı Yelek Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çıtı Pıtı Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.