MEŞE PALAMUDU BEBEK PATİĞİ

17.01.2021
823
MEŞE PALAMUDU BEBEK PATİĞİ

MEŞE PALAMUDU BEBEK PATİĞİ

Hayır dolu huzur dolu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler amacıyla nasip eylesin. Çok güzel bebek patik modelleri yapılıyor, bebek patik modelleri ortamında konumunu alacak, Meşe Palamudu Bebek Patiği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok şirin ve güzel olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız yapımı gayet basit, sizlerde yaparak bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Bebek patik modelimiz Örgü Hayatım Bebek Patik Modelleri ortamında konumunu almış, Meşe Palamudu Bebek Patiği Yapımında 3 renk ip kullanılmış, şiş olarak 3 numara şişle örülmüş, modelimiz 9 ay 1 yaş bebeklere olacak büyüklükte yapılmış, yapımını ayrıntılı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, istediğiniz renklerle bebeklerinize yaparak giydirebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, bebeklerimizin sıhhatli ve güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle.

Daha eskiden sizlerle paylaştığım Bebek Patik Modelleri arasında yer alan, İncili Bebek Babet Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Meşe Palamudu Bebek Patiği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.