BEBEK YELEK VE BATTANİYE ÖRGÜSÜ

08.03.2021
1.571
BEBEK YELEK VE BATTANİYE ÖRGÜSÜ

BEBEK YELEK VE BATTANİYE ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa bebek yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra çocuklarınıza da çok yakışacak olan bu Bebek Yelek ve Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla ören hanım örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu yeni battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka yeni bebek yeleklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Çok Hoş Bebek Yelek Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören hanım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Bebek Yelek ve Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bebek Yelek Ve Battaniye Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.