Kolay Bebek Yeleği Nasıl Örülür

15.04.2020
1.843
Kolay Bebek Yeleği Nasıl Örülür

Kolay Bebek Yeleği Nasıl Örülür
Sizlerden bu örgü modelini anlatmam amacıyla çok heves aldım. Bu video ile sizlere yakadan başlamalı burgulu bebek yeleği yapımını baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlattım. Sizlerde videomu izleyerek basitçe bu yelek modelini örebilirsiniz. Şimdiden izlediğiniz amacıyla teşekkür ederim.
Yapılışı çok basit ve bebek yeleği olarak kız ve erkeklere çok yakıştığını düşündüğümüz cepken yeleği örneğinin videolu anlatımını sizlere sunuyoruz. Bu modelin ilmek sayıları ayarlanarak dilediğiniz yaştaki bebek yada çocuk amacıyla örebilir. Nako nun bebe yünü ipi sarfedilen bu örgü yapılışında el sıkılığınıza göre 3,5 numara ya da 4 numara örgü şişi kullanabilirsiniz. Yapılışı zor gibi görülebilir ama çok zevkli örülüyor.
Bebek yelek örgüsüne şişe 69 ilmek atılarak başlanır. Kenar amacıyla 7 ilmek bırakılır. İlmek ilmek yapılışını izleyerek öğrenmek isteyenler amacıyla Alıntı yapılış videosunu paylaşıyoruz. Şimdiden öreceklere basit gelsin.
Çok moda bir bebek yelek örneği. Bir günde biten düz örgü bebek yelek modellerini dilerseniz kız bebekler amacıyla, dilerseniz erkek bebek yelek modeli olarak örebilirsiniz. Yapılışına 30 ilmekle başlanan, tor örgü yani sıksık düz örülen örgü yöntemi kullanılmakta. Yapılışında hiç ip yemeyen, düğme kullanılmayan ve ponpon bir birleştirilen bu bebek yelek örneğinin Alıntı Türkçe yapılış videosunda adet adet sesli yapılışını izleyerek öreceklere basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.