İKİ ŞİŞLE FIRFIRLI BEBEK BOTU

29.11.2020
1.175
İKİ ŞİŞLE FIRFIRLI BEBEK BOTU

İKİ ŞİŞLE FIRFIRLI BEBEK BOTU YAPILIŞI

Gününüz huzurlu ve mutlu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu daim eylesin. Çok güzel bebek patik modelleri çıkıyor, iki şiş bebek patik modelleri arasında konumunu alacak, çok şeker görünen İki Şişle Fırfırlı Bebek Botu Yapılışını sizlerin de görmenizi istedim, çok güzel olmuş ben çok beğendim, bebeklerinizin ayağında çok güzel duracak bir model olmuş.

Bebek patik modelimiz Örgü Aşkı İki Şiş Bebek Patik Modelleri ortamında konumunu almış, İki Şişle Fırfırlı Bebek Botu Yapılışında 3 numara şiş kullanılmış, 40 ilmek alınarak taban kısmından başlanmış, modelimiz 6 ay 1 yaş bebeklere ideal şekilde yapılmış, isterseniz taban bölümünü daha büyük başlayarak, daha büyük bebekler amacıyla de yapabilirsiniz, renk seçimi her vakitte gibi sizin güzel gönlünüze kalmış. Yapmak isteyenlere şuandan basit gelsin, bebeklerimizin sağlıkla kullanmaları dileğiyle.

Sizlerle daha eskiden paylaştığım Bebek Patik Modelleri ortamında konumunu alan, Örgü Tabanlık Üzerine Bebek Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.