Kutu Tekliği Kare Lif Yapılışı

24.11.2020
1.611
Kutu Tekliği Kare Lif Yapılışı

KUTU TEKLİĞİ KARE LİF YAPILIŞI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa lif modelleri arayanların kesinlikle ama göz atmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve eminim ki sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine tercih edip ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde çok beğeneceği bu Kutu Tekniği Kare Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla örgü hayatım türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve evde çoğalan ipleriniz ile gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu yeni örgü lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel lif örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çeyizlik Kolay Lif Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Kutu Tekniği Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kutu Tekliği Kare Lif Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.