Kiraz Salkımları Tığ Oyası

16.10.2020
5.001
Kiraz Salkımları Tığ Oyası

KİRAZ SALKIMLARI TIĞ OYASI YAPIMI ANLATIMLI VİDEOLU

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa kiraz motifli tığ oyaları işlemek isteyenlerin kesinlikle göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Oya Ve Dantel Dünyası türlerine aslında çok yakışır olan ve o üzerin de ki renkli işlemelere en az benim kadar çok hayran kalacağınızı ön görü ettiğim bu Salkımlı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden keyifle bitirebilirsiniz, şuandan ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde paylaştığımız başka bir Beğenilen Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok şık bulduklarını dile getirdikleri bu 2020 Kanatlı Kelebekler Tığ Oyası Yapımına bakmadan geride bıraktığımız pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına içten dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Kiraz Salkımları Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.