ŞİŞLE ZİGZAK ÜÇGEN ŞAL

04.03.2021
1.821
ŞİŞLE ZİGZAK ÜÇGEN ŞAL

ŞİŞLE ZİGZAK ÜÇGEN ŞAL

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bilhassa yeni üçgen şal modelleri tipleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve inşallah sizlerin de bitirdikten sonra etrafınızda görenlerinde hayranlık duyacağına emin olduğum bu Şişle Zigzak Üçgen Şal Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.
Tam manasıyla Anne İşleri Şal Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri bilenlerin gönül rahatlığı ile tercih etmesini önerdiğim bu Zigzak Şal Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden keyifle örebilirsiniz canlarım, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Hatırlatacağınız üzere kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Örgü Şal Modelleri tiplerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Tek Seferde Örülen Tığ İşi Çiçek Şal Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Anne İşleri Youtube Kanalına içten şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Şişle Zigzak Üçgen Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Şişle Zigzak Üçgen Şal Modeli Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.