Yazma İçin Çiçekli İğne Oyası

04.08.2022
580
Yazma İçin Çiçekli İğne Oyası

Yazma İçin Çiçekli İğne Oyası

İğne oyası yaprak modelleri, iğne oyası çiçek modelleriyle süslenmiş çok zarif çiçekli bir numune hazırladık. Örnekleri ayrı ayrı değişik modellerle kullanabilirsiniz. Yada ikisini bir arada değişiklık yapmadan kullanabilirsiniz. İğne oyaları çok hedefli oyalar diyebiliriz. Farklı yazmalarda, havlularda gördüğümüz değişik numuneyleri birleştirerek yeni bir oya yapabiliriz. İğne oyası modellerinde birkaç asli teknik var. İlk etapta onları öğrenmeliyiz. Ardından bütün modelleri örneğe bakarak çıkartabiliriz. Belki video izlememize bile lüzum kalmaz. Tek resimle tek numuneyle model çıkartmak daha basit olacaktır. Ama tabi videolarımızı hiçe sayamayız. Arada sırada acaba burada ne yapmış diye düşünürüz. Orada derhal videolar imdadımıza yetişir. Bizde videoları izleyerek zarif iğne oyası numuneylerini derhal çıkartırız. Örneğin iğne oyası tekniklerini öğrendikten sonra fiyonklu iğne oyası yapımı daha basit olacaktır. Yazmalara daha rahat uygulayabiliriz. Tek renk yazmaya iğne oyası da çok seveceğiniz zarif numuneylerden. Desenli yazmalarda da kullanabilir hem de üstüne motif eklemesi de yapabilirsiniz. Yazma amacıyla çiçekli iğne oyası yapılışı detaylarına göz atmak dilerseniz videoya geçelim.

Bittiğinde göz kamaştırıcı güzellikte olacak. Renk değişiklığı yaparak çoğu yazmanızda uyarlayacaksınız. Hatta iğne oyası dağ modelleriyle beraber iğne oyası havlu modellerine de uygulayacaksınız. Yazma amacıyla çiçekli iğne oyası yapışı bu tür bir numune. Tek renk yazma iğne oyası, desenli yazmalara iğne oyası olarak çok yakışacak.

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem değil mi. Çok zarif. Gelin şimdi beraber çiçekli iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.