Örümcekli Nazar Boncuğu Lif

18.07.2022
667
Örümcekli Nazar Boncuğu Lif

Örümcekli Nazar Boncuğu Lif

Lif modellerinden mükemmel bir lif örneği yapılışı hazırladık. Videolu anlatımlı örümcekli nazar boncuğu lif yapılışı. Yuvarlak lif modellerine numune olarak sayabiliriz. 1 saatte basitçe tamamlayacağınız lif numunelerinden. Lifi çoğu renk düzeniyle örebilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri, günlük kullanım amacıyla lif modelleri olarak örebilirsiniz. Tek renk lif modelleri olarak tasarlayıp ardından üzerini örgü çiçek modelleri, örgü gül modelleriyle süsleyebilirsiniz. Örgü kelebekler ekleyebilirsiniz. Araya inciler dikebilirsiniz. 1 saatte tamamlanacak lifi çoğu değişik şekilde tekrardan tasarlayabilirsiniz.

Gelin şimdi yeni lif modellerinin anlatımına geçmeden evvelce daha evvelce ördüğümüz nazar boncuklu lif modellerine değinelim. Kese lif modellerini örerken renk ayarlaması yaparak nazar boncuğu life çevirebilirsiniz. Nazar boncuğu kese lif yapılışının yanına uzun, kare, yuvarlak gibi parçalar örerek grup lif modellerine dönüştürebilirsiniz. Baklava dilimlerinden yıldız lif modellerini örerken tekrar renkleri ayarlayarak nazar boncuğuna çevirebilirsiniz. Tıpkı nazar boncuğu yıldız lif yapılışında bulunduğu gibi. Ördüğünüz uzun lif modellerinde de sarı, beyaz ve maviyi kullanarak nazar boncukları yapabilirsiniz. Nazar boncuğu lif yapımı amacıyla uzun liflerde çok kullanımı kolay olacaktır. Birkaç model nazar boncuklu liften bahsettikten sonra şimdi yeni modelin videolu yapılışına geçelim.

Nazar boncuğu lif modellerinden kenarları örümceklerle sonuçlanmış bir modelin yapılışını hazırladık. Orta mavi, kenarlar sarı ve beyaz, dış kısımda ise son olarak maviyi örerek tamamladığımız Şahane bir model. Örümcekli nazar boncuğu lif yapılışını tamamladığımızda nasıl göründüğüne bir göz atalım.

Evet lifimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi ise baştan sona anlatımıyla lifin nasıl örüldüğünü izleyelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.