KİLİM DESENLİ ÖRGÜ

17.09.2020
2.705
KİLİM DESENLİ ÖRGÜ

YENİ TASARIM KILIM DESENLİ UZUN LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMI

Sevgili örgü sevenler tekrar yeni dizayn olan kilim deseni uzun lif modelin yapılış anlatımını sizlere sundum ve yapılışında basit olacak olan videoyu paylaştım.

Bir evvelceki sayfamda kilim desenli örgü lif modelini paylaşmıştım şimdi de yeni ve bu güzel kilim desenli uzun lif modelin yapılışından sizlere düşünce olsun istedim.

KİLİM DESENLİ LİF MODELİN MALZEMELERİ

lif modeli
İki renkli lif ipi ve uzun lif tutulan konumunu gerçekleştirme amacıyla de halka ve örgü amacıyla tığ gereksinim olarak şunlar kullanmalıyız.
yapılışında evvelce halkamızı tam olarak etrafını doluyoruz sonra 7 adet fıstık yaparak başlayıp her kenarını artırarak uzunluğu dilediğiniz kadar örebilirsiniz bu güzel modeli gerçekleştirme ve bütün detaylar amacıyla sizi video anlatımını izlemenizi öneririm.

Bizlere bu güzel kilim deseni lif modeli hazırlayan ve yapılışında emek verip anlatımını hazırlayan suzan hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.
Evet arkadaşlar bu tür farklı ve güzel modellerden düşünce edinmek dilerseniz kanalım dan ve sayfamda bulabileceğinizi düşünerek sayfamı ziyaret etmenizin yeterli olacaktır.
Kilim desenli uzun lif olarak ve kare lif modeli sizlere görsel paylaşıp düşünce sağlayabilirsiniz gerçekleştirme isteyen örgü seven arkadaşlara şuandan basit gelsin

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.