Çapraz Pıtırcık Lif Yapımı

10.06.2020
3.382
Çapraz Pıtırcık Lif Yapımı

Çapraz Pıtırcık Lif Yapımı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa kare örgü lif modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra banyonuza renk katacak olan bu Çapraz Pıtırcık Kare Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla Ören Hanım Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu Örgü Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir beğenilen kare lif modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını içtenlikle dile getirdikleri bu Çok İstenilen Kare Lif Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Ören Hanım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla anlattıkları bu Çapraz Pıtırcık Kare Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.