POPCORN TIĞ ÖRGÜSÜ

27.12.2020
1.230
POPCORN TIĞ ÖRGÜSÜ

POPCORN TIĞ ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa örgü modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle yapabileceğiniz bu 2021 Popcorn Tığ Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla elifin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni örgü örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir  örgü örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu  Çok Kolay Örgü Örneğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Elifin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu 2021 Popcorn Tığ Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Popcorn Tığ Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.