Artık İplerden Lif Nasıl Örülür

15.09.2022
770
Artık İplerden Lif Nasıl Örülür

Artık İplerden Lif Nasıl Örülür

Çeşit tür lif modelleri ördük. Ördüğümüz iplerden parça parça ipler arttı. Kanepe altında, poşete, dolap içersinde atıl bir şekilde bekliyor. Bizde en iyisi çoğalan o iplerle yeni lif modellerinden örelim dedik. Şimdi ismim ismim bundan sonra iplerden lif nasıl örülür izleyeceğiz. Sonra elimizde olan renklerle en güzel rengarenk lif modeli öreceğiz. Yine kalan ipleri daha evvelce paylaştığımız lif numunelerinde de kullanabilirsiniz. Renkli çarkıfelek lif yapılışı renkli liflere bir numune. Çok hoş. Çeyizlik lif modelleri olarak da örebilirsiniz günlük kullanım amacıyla de örebilirsiniz. Kalpli lif modelleri anlatımlı numune de tekrar bundan sonra ipleri değerlendirebileceğiniz güzel lif modellerinden. Eğer renkli iplerinizle uzun lif modelleri örmek dilerseniz uzun lif anlatımlı modele göz atabilirsiniz. Bebek battaniyesi, bebek yelekleri, bebek hırkaları gibi modellerde de örebileceğimiz basit lifin yapılışına geçiyoruz.

Lif modellerinden basit, gösterişli bir lifin yapılışını hazırladık. Üstelik bu lifte daha evvelce elimizde olan ipleri kullanıyoruz. Artık iplerle daha evvelce ördüğümüz liflerden kalan parça iplerle renkli lif örüyoruz. Kare, uzun, kese gibi parçalar örerek grup lif modellerine çevirebilirsiniz.

Sarı, pembe, yeşil, mor, gri gibi çoğu renkle öreceğimiz, elimizde olan renklerle öreceğimiz bundan sonra iplerden lif nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.