İKİ ŞİŞ İLE KOLAY BEBEK BOT PATİK

18.02.2021
1.097
İKİ ŞİŞ İLE KOLAY BEBEK BOT PATİK

İKİ ŞİŞ İLE KOLAY BEBEK BOT PATİK

Melekler doğrulusunda sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa 3 aylık bebek bot patik örnekleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra çocuklarınızı da çok yakışacak olan bu İki Şiş İle Kolay Bebek Bot Patik Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla Örgü Aşkı türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de örüp çeyizlik niyetine kaldırabileceğiniz bu Kolay Bebek Bot Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Basit Bebek Bot Patikleri çeşitlerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde içtenlikle çok sevdiklerini dile getirdikleri bu İki Şiş Kolay Bebek Bot Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu İki Şiş İle Kolay Bebek Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Kolay Bebek Bot Patik Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.