Büyük Beden Tığ İşi Yelek

18.02.2021
2.668
Büyük Beden Tığ İşi Yelek

Büyük Beden Tığ İşi Yelek

Büyük gövde tığ işi yelek yapımı büyük gövde örgü yelek modeli arayanlar amacıyla basit numune olan su taşı modelini yelek modelinde programı video anlatımlı olarak siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Video anlatımda santim ölçüleri verilmiştir. Tığ işi modelleri daha basit örgü modelidir. Kol kesimi ve yaka bölümünü ayarlamak tığ işlerinde daha basittir. Modele göre de değişim göstermektedir. Su taşı modelinde daha basit programı olacaktır.

Sayfamızda 40 gövde örgü bayan yelek yapımı video anlatımlı olarak mevcuttur. Farklı şiş örgü numuneleri ve tekrar tığ işi örgü modelleri geniş seçeneklerimiz sizlerin beğenisini beklemektedir. Yarım çiçek modeli gelin yeleği yapımı baştan sona anlatımlı olarak uygulayabilirsiniz. Örgü kozalak modeli bayan yelek yapılışı harika görselliği olan tekrar çeyizlik yelek yapımı arayanlar amacıyla harika modellerimiz arasında yer almaktadır. Yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak çoğu modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Büyük gövde tığ işi yelek yapımı
Model anlatımında alize angora ip kullanılmıştır.

Tığ numarası 2 kullanılmıştır.

4 Yumak ip kullanımı

Zincir üzerinden başlayıp 2 defada çekmiş olduğum 3 adet trabzan yapıp 2 zincir çekip aynı yuva amacıylae tekrar 2 defada çekmiş olduğum 3 adet trabzan yapıp arasına 2 zincir çekip tekrar 3 lu trabzanlar yapıp devam eden bir modeldir. Video anlatımda santim verileri verilmiştir. Detaylar amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bayan yelek modeli, tığ işi yelek yapımı, örgü yelek yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.