GONCAGÜL LİF MODELİ YAPIMI

17.02.2021
1.490
GONCAGÜL LİF MODELİ YAPIMI

GONCAGÜL LİF MODELİ YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa lif örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah kısa sürede ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Goncagül Lif Modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla serpilin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde gelin çeyizi liflerinin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel lif modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını bizlere ilettikleri bu Çok Güzel Örgü Lif linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Serpilin lif sepeti Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Goncagül Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Goncagül Lif Modeli Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.