Şişle Yapılan Ajurlu Örgü Modeli

20.07.2022
587
Şişle Yapılan Ajurlu Örgü Modeli

Şişle Yapılan Ajurlu Örgü Modeli

Şiş örgü modellerinden mükemmel bir numune daha. Yazlık örgü modelleri olarak kullanacağınız mükemmel bir tarif. Örgü yelek modellerinde, plaj kıyafetlerinde, örgü elbise modellerinde, örgü salaşı hırka modellerinde kullanacağımız kolay örgü modellerinden. Şişle oluşturulan ajurlu örgü modeli tanımını şemalı ve videolu olarak hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Her iki şekilde de takip ederek örebilirsiniz. Modeli kış içersinde kullanabilirsiniz. Daha çok yünlü ipler tercih ederek örneği yeleklerde kullanabilirsiniz. Örneğin angora iplerle çok şık etol şal modelleri ya da çeyizlik yelek modelleri örebilirsiniz. Bence çok hoş olur. Sizce nasıl olur? Şiş örgü modelleri yapılışını örerken aklınıza takılan bir husus olursa sorabilirsiniz. En süratli şekilde bütün suallere yanıt veriyoruz.

Delikli örgü modelleri yeni örgü modellerinden. Hırka, yelek, tunik, şapka amacıyla güzel ajur örgü modeli olarak uygulayabilirsiniz. İp seçmek, şişi ayarlamak ve örneği kurmak yeterli. Ardından çoğu tasarımda kullanabiliriz. Sizde bu güzel örgü modelleriyle neler örülebilir neler tasarlanabilir fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Son olarak bir modelden daha bahsedelim ve yeni şiş örgü numunelerinin yapılışına geçelim. Daha çok yeleklerde sarfedilen gösterişli iki şiş örgü modeli nasıl örülür paylaşmıştık. İnceleyerek yeleklerde ya da değişik tasarımlarda kullanabilirsiniz.

Yatay çizgiler durumunda örülmüş mükemmel bir ajurlu numune daha var sırada. Videolu anlatımıyla şişle yapılar ajurlu örgü modelini çoğu tasarımınızda kullanabilirsiniz. Model kolay ve örülmesi kolay. Adımları takip etmeniz yeterli. Astarlı örgü elbiseler, örgü pareolar, örgü plaj kıyafetleri, tişörtler, kazaklar gibi çoğu modeli örmek amacıyla uygun.
Modelin şemasıyla anlatıma başlayalım.

https://youtu.be/FEr7XEBd6cU

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.