Gökkuşağı Yastık Yapımı

30.10.2020
2.066
Gökkuşağı Yastık Yapımı

Gökkuşağı Yastık Yapımı

Harika bir yastık tanımı var sırada. Popcorn örgü modellerinden. Yastık örüyoruz. Gökkuşağı yastık yapımı amacıyla evde kalan ipleri değerlendirebilirsiniz. Popcorn örgülerden, Gökkuşağı örgülerden vakit vakit bahsediyoruz. Birçok örgümüzde kullanıyoruz. Kolay zar çoğu projemiz var. Birazdan paylaşacağımız yastık modelini çok seveceksiniz. Adım ismim yapılışını resimlerle paylaşacağız. Yine çok şık değişik, itinalı örülmüş Gökkuşağı yastık yapımını videolu anlatımını da hazırladık. Artık ipleri değerlendirmek amacıyla çok iyi bir fikir. Tek kat olarak yapabilirsiniz. Örgü duvar süsü modelleri, örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerini süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Birçok yerde kullanabileceğiniz harika bir yastık.

Gökkuşağı yastık yapımına geçmeden evvelce duvar süsü olarak ya da değişik şekillerde kullanacağınız Gökkuşağı örgülerine değinelim. Dev Gökkuşağı duvar süsü yapılışı makrome ipleri ve örgü ipleri ile yapılmış bir çalışma. Örgü Gökkuşağı paspas yapımı tekrar parça ipleri değerlendirmek amacıyla müthiş bir numune. Örgü Gökkuşağı bulut yapımı duvar süsü olarak geliştirilmiş değişik örgülerde de kullanılacak bir numune.

Gökkuşağı Yastık Nasıl Yapılır?

Popcornlu, fıstıklı harika bir numune daha. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda, evinizin istediğiniz her köşesinde kullanabileceğiniz bir numune. Yapılışını hem resimli hemde videolu olarak hazırladık. Sizde kolaylıkla örüp dekorasyonda kullanabilesiniz diye. Bence hediyelik fikirler olarak da çok güzel bir model. Gökkuşağı yastık yapımına evvelce resimlerle başlayalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.