Gökkuşağı Shagy Hırka

21.08.2020
842
Gökkuşağı Shagy Hırka

Gökkuşağı Shagy Hırka

Sizlere düşünce verecek görülmemiş bir hırka daha. İster hazır hırkanızı shagy hırkaya dönüştürebilirsiniz. Veya tamamını gökkuşağı shagy hırka olarak örgüden örebilirsiniz. Model hazır hırka üstüne yapılmış. Uzun vakit giydiğiniz ve sıkıldığınız bir hırkayı, kazağı shagy hırkaya dönüştürebilirsiniz. Püsküller ekleyebilirsiniz. Püsküllü hırka yapabilirsiniz. Hırka modellerinden bu şekilde püsküllü hırka tariflerinden bahsetmiştik. Pullu kürk hırka yapılışı benzer bir model. Örerek yaptığımız bir hırka. Shagy tarzında. Püsküllü hırka modeli ise tekrar örgü üstüne yapılarak sonuçlanmış bir hırka. Birazdan paylaşacağımız modeli bir tür kıyafet yenileme düşünceleri olarak düşünebilirsiniz.

Gökkuşağı Shagy Hırka Nasıl Yapılır?

Gökkuşağı shagy hırkayı kendiniz amacıyla ufak kızlarınız amacıyla yapabilirsiniz. Oldukça basit. Hazır bir hırkanın üstüne yapılmış. Hazır olarak satılan bir model. Çok beğendiğim amacıyla ve evde uygulanabilecek bir model bulunduğu amacıyla derhal sizlerle paylaşmak istedim. Sizde hazır satın aldığınız hırkalarınıza renk renk püsküller takabilirsiniz. Yada tığ işi hırka örüp, şiş örgü modelleri hırka örüp üstüne sonradan püsküller ekleyebilirsiniz.

Gökkuşağı Shagy Hırka

Fotoğrafı yakından incelediğinizde hazır bir hırkaya gökküşağı renklerinde püsküller eklendiğini görebilirsiniz. Kürk hırka modelleri sevenler amacıyla yeni ve canlı, hareketli bir hırka. Püsküllerin nasıl yapıldığını daha evvelce değişik örgü modelleri ve yapılışlarında paylaşmıştık. Burada yalnızca düşünce vermesi amacıyla hırka fotoğrafları paylaşıyoruz. Dilerseniz birkaç değişik yönden çekilmiş gökkuşağı shagy hırkayı görelim. Ben çok beğendim sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolaylıkla yapabilir bir hırka

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.