Burgulu Kız Bebek Yeleği

07.11.2020
4.415
Burgulu Kız Bebek Yeleği

Burgulu Kız Bebek Yeleği

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel kız çocuklarına, Burgulu yelek örneği olan bu güzel modeli mi Sizlere hazırladım.

Rengi ile modeli ile harika olan bu kız çocuklarımıza yapabileceğimiz en güzel yelek modellerinden biri bulunduğunu düşünerek sizlere de yelek çalışmalarında düşünce edinmenizi sağlar.

Saç örgü modeli yaparak ve farklı bir görsel elde edilebilir ,görselde bulunduğu gibi modelini izah eden bir örgü çalışması çocuk yeleklerinde ve kendi yeleklerinin de farklılık ,yapabileceğinizi düşünerek bu yelekten farklı düşüncelerde edinebilirsiniz.
Yine Sayfamda farklı yelek modellerine bakmak isterseniz, sayfamı ve kanalım olan orgu tanımlerini ziyaret ederek çoğu yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Bebek yeleklerinde ve çocuk yeleklerinde ufak detaylar yaparak saç örgüsü her şey çalışarak düz örgünün üzerinde lastik çalışması bir ters bir düz çalışma yaparak kol oyuntusu ve ön ve kesimlerini yapabilirsiniz.

Demem şu ki modellerde ufak detaylar her vakit amacıyla incelenmeli bunu Bizler yapılış ayrıntıyı olan videoyu sonuna kadar izleyip ufak detayları elde edebilirsiniz.

Onun amacıyla tanım vermekten ise anlatımlarını isteyerek çalışmanız daha mantıklı bulunduğunu düşünerek video izlemenizi öneririm.

Kız çocuklarına bu güzel modeli örgülü kürek görselli modeli yapacak olan bütün arkadaşlara şuandan basit gelsin.

Evet arkadaşlar bu güzel modeli yapılış detaylarına bakmak amacıyla video izlemeye başlayalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.