GÜL DALI UZUN LİF MODELİ

27.01.2021
3.648
GÜL DALI UZUN LİF MODELİ

GÜL DALI UZUN LİF MODELİ

Melekler doğrulusunda sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bilhassa tığ işi uzun lif modelleri tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla Örgü Günlüğüm Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik örgülerin olmazsa olmazlarından olan bu Güllü Uzun Lif Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Örgü Uzun Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerin de en kısa vakitte gerçekleştirme amacıyla sabırsızlandığı bu Lego Uzun Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Gül Dalı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.