YAZLIK AJURLU YELEK VE ŞAL ÖRGÜ

28.02.2021
1.758
YAZLIK AJURLU YELEK VE ŞAL ÖRGÜ

YAZLIK AJURLU YELEK VE ŞAL ÖRGÜ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa yelek örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Yazlık Ajurlu Yelek ve Şal Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla anne işleri örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu yeni şal örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel yelek örgülerinden olan ve son vakitlerde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Karnabahar Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Anne İşleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Yazlık Ajurlu Yelek ve Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yazlık Ajurlu Yelek Ve Şal Örgüsü Videosu

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.