BONCUKLU ZİNCİRLER ÖRGÜ MODELİ

06.01.2021
1.007
BONCUKLU ZİNCİRLER ÖRGÜ MODELİ

BONCUKLU ZİNCİRLER ÖRGÜ MODELİ

Mutluluk ve huzur dolu güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim sizi daima mutlu eylesin. Çok güzel örgü modelleri yapılıyor, örgü modelleri arasında konumunu alacak, Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz görünümüyle değişik ve muntazam duruyor, ben bu modeli çok beğendim, değişik örgüler de kullanabilirsiniz.

Örgü modelimiz Gönülden Örgüler Örgü Modelleri ortamında konumunu almış, Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapımında 3,5 numara şiş normal kalınlıkta ip kullanılmış, sizler tabii ki uygulayacağınız örgüye göre, şiş numaranızı ve ip kalınlığını seçebilirsiniz, örnek olarak motifleri 12 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor. Bu modeli bayan yeleklerinde, bebek yeleklerinde, bebek battaniyesi olarak, çocuk süveter ya da kazak modellerinde kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Daha eskiden sizlerle paylaştığım Örgü Modelleri arasında yer alan, Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Gönülden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

Boncuklu Zincirler Örgü Modeli Yapımı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.