Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği

18.10.2021
1.208
Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği

Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde yayınladığımız bu çocuk yeleği modellerine kesinlikle bakınız canlarım, başka bir sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığımız ve desenlerine de hayran kaldığım bu Tunus İşi Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği Yapılışını paylaşıyoruz.

Tam manasıyla Hatice Hanımın her vakit ki gibi titizlikle meydana getirdiği ve göze de hoş gelen bu Yeni Tunus İşi Bebek Yelek Modelini umarım sizlerde büyük bir keyifle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde paylaşım yaptığımız başka bir Yeni Sezon Bebek Yelek Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve bitirdikten sonra yavrunuza da çok yakışacak olan bu Yakadan Başlamalı Yaprak Örnekli Bebek Yeleği Yapılışı linkine tıklayınız lütfen.

Haticeyle Örgü Keyfi Youtube Kanalına Tunus İşi Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tunus İşi Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.