Örgü Bolero Bebek Yeleği

08.10.2020
3.055
Örgü Bolero Bebek Yeleği

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı

Kız çocukları ile şiş örgü modelleri ile örülmüş örgü bolero modelleri anlatımlı tanım hazırladık. Videolu anlatımla çoğu değişik renkle öreceğiniz ve üzerini dilerseniz süsleyeceğiniz bir model. Bebek yelek modellerinde bebek bolero modelleri çok kullanımı kolay oluyor. Kızım yeni doğduğunda yelek olarak biraz büyüdüğünde ise bolero olarak kullanmıştım. Bebek yeleklerinde boleroları sizde öyle yapabilirsiniz. Yeni model yelek numunelerini sizde o şekilde yapabilirsiniz. Benimki yalnızca bir fikir. Yelek örgü modelleri ve yapılışları amacıyla bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Kız çocuk bolero örelim. Detayları izleyelim. İplerimizi ayarlayarak örmeye başlayalım.

Örgü Bolero Bebek Yeleği

Kırmızı bolero 48 ilmek ile başlıyor. Siz örmek dilediğiniz yaşa göre ilmek adetlerini ayarlayabilirsiniz. Bebe yünleri ile örebilirsiniz. Üzerini inciler ile örgü çiçek modelleri ile kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Örgü bolero modelleri anlatımlı numune ön alanı süslemeye müsait. Brezilya nakışı numuneleri ile kanaviçe etamin modelleri ile süsleyebilirsiniz.

Boleroya ister evvelce arka alanı örerek dilerseniz önleri örerek başlayabilirsiniz. Arka alanı ördüğünüzde yanlardan ilmek çıkartarak da örebilirsiniz. Bolero modellerinin çoğu yapılış biçimi var diyebiliriz.

Yeleği her vakit kestiğiniz sayılarla kesebilirsiniz. Arka alanı düz örgü ile örüyoruz. Ön kısımlara haraşo örgü modelleri ekliyoruz. Önde tespit edilen dilimleri süsleyebilirsiniz. Yeleğe tüller, danteller ekleyebilirsiniz. Şimdi örgü bolero modelleri anlatımlı numune nasıl örülüyor onu izleyelim. Aklınıza takılan bir husus olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.