ÇAY ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

23.12.2020
2.685
ÇAY ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

ÇAY ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

Bütün güzellikler daima sizlerle olsun hanımlar. Rabbim her işinizi güzel eylesin. Çok farklı ve çok zarif iğne oyası modelleri yapılıyor, 2020 iğne oyası modelleri arasında konumunu alacak, Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, aslında çok zarif ve güzel bir model olmuş, ben görünce çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2020 İğne Oyası Modelleri arasında konumunu almış, Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımında dört renk ip kullanılmış, ilk olarak modelimizin yeşil alanı işlenerek başlanmış, daha sonra çiçeğin çubuk kısımları yapılmış, son olarak çubuklar üstüne modelimizin yaprakları işlenmiş, çok harika bir model meydana çıkmış. Bu modeli mevlüt örtüsü kenarlarına, havlu kenarlarına, büyük oya modeli sevenler yazma kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şuandan basit gelsin, güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle eskiden paylaştığım 2020 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, 2019 Havlu Kenarı İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Çay Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.