Bebek Hırkası Nasıl Yapılır

16.11.2020
1.396
Bebek Hırkası Nasıl Yapılır

Bebek Hırkası Nasıl Yapılır

Bebek hırka modelleri şiş örgü ya da tığ işi gibi tekniklerle oluşturulan en güzel bebek örgü modelleri arasında hırka modelleri yer almaktadır. Hırka modelleri bebeklerde çok kullanımı basit olması tercihler arasında yer almaktadır. Genellikle el işlerini seven annelerimiz sipariş sunarak ya da kendileri video anlatımları izleyerek en güzel hırka modellerini bebekleri amacıyla uygulamaktadırlar. Kız bebekleri amacıyla daha canlı cıvıl cıvıl renkler süsleme yöntemi daha çok olan hırka modellerini seçerken, erkek bebeklerde model seçimi kız bebek hırkalarına göre daha az olmaktadır. Erkek bebek hırka modelleri ip seçimi koyu ve mavi tonları ve süsleme araba motifleri, hayvan ilişkisi olabilmektedir. Veya düz ve classic numune seçimi yapılabilmektedir. En güzel örgü modelleri amacıyla sayfamızı ziyaret etmeyi unutmamalısınızız.

Kartopu Baby One ip (2Adet)

3.5 Numara misinalı Şiş

3 Adet düğme

Yapılışı detayları amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek arkadaşlara şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

Bebek hırka modeli, örgü hırka modeli, hırka yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.