BASİT UZUN LİF ÖRGÜ

01.03.2021
1.019
BASİT UZUN LİF ÖRGÜ

BASİT UZUN LİF ÖRGÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son vakitlerde gelin çeyizi liflerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Basit Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Asya ile örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu yeni uzun lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir lif modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu Çok Kolay Gelin Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Asya ile örgü Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde içten dille bizler amacıyla derledikleri bu Basit Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Basit Uzun Lif Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.