Basit Bebek Patik Modeli Yapılışı

12.01.2022
145
Basit Bebek Patik Modeli Yapılışı

Basit Bebek Patik Modeli Yapılışı

 

Basit bebek patik modeli yapılışı gerektiğince basit vakitınızı almadan yapabileceğiniz tığ işi bebek patik modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bebek patikleri kış mevsiminin en çok aranılan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Örgü patikler şıklığı ve ayağımızı daha sıcaklık sağladığı amacıyla tercihler arasında el örgüsü patikler gelmektedir.

Tığ işi bebek patikleri en basit patik modelleridir. Yapımı kısa vakit alan elimizde acele bitip derhal kullana bileceğimiz basit örgü grubudur. Bebek örgülerinde yelek modelleri ile patikleri takıp olarak çalışan arkadaşlarımız grup örgülerin şıklığı tercih etmektedirler.

Sizler bebek örgülerinde grup yelek patik örgülerini tercih edersiniz ? ya da renk ahengi yeterli midir ? Yelek patik grupta olabilir. Sadece patik modelleri de yapılması gerekmektedir. Sitemizde çoğu örgü modelini inceleyip uygulayabilirsiniz.
İpe ve elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.
Yapılışı: Sihirli halka amacıylae on iki trabzan yapalım halkayı kapatalım, zincir çekip boşluk atlayıp aynı yöntemi uygulayıp burun bölümünü oluşturuyoruz.. Aynı prosedürü yaparak bilek kısmına gelip yan ve taban bölümünü beraber örüp bitiriyoruz. Detaylarını video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Örgü patik modeli, bebek örgü patik yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

Basit Bebek Patik Modeli VİDEO ANLATIM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.