Bayan Örgü Yelek Modeli

02.10.2021
188
Bayan Örgü Yelek Modeli

Bayan Örgü Yelek Modeli

Sırada örgü yelek modellerinden yetişkinler amacıyla hazırlanmış mükemmel bir numune var. Bayan örgü yelek modeli ve yapılışı günlük kullanım amacıyla çok zarif bir numune. Dilerseniz çeyizlik yelek modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Saç örgülü, lastikli, fıstıklı yelek örneğini ilmek adetlerini ayarlayarak daha ufak çocuklar içersinde örebilirsiniz. Bebek yelek modelleri de süper olur. Modelin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Bayan örgü yelek modelleri ve yapılışını videodan takip ederek kendinize kolaylıkla örebilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkacak şiş örgü yelek modelleri en güzelleri olacaktır. Şiş ile gelin yelek modellerinde en güzel numuneleri seçiyoruz. Kızlarımız amacıyla gelinlerimiz amacıyla en güzel modelleri örüyoruz. Yine şişle öreceğimiz harika bir modelden konuşmak istiyorum. Çeyizler amacıyla günlük kullanım amacıyla tercih edeceğiniz modellerden. Şerit saç örgü yelek yapılışı. Spor giyinmeyi sevenler amacıyla makul bir numune. Gelelim şimdi yeni modele. Örgü dizayn Işıl Hanıma ait olan modeli baştan sona inceleyelim.

Yetişkinler amacıyla hazırlanmış bir yelek tanımı daha. Şişle ördüğümüz yeleği çok seveceksiniz. Çok şık bir yelek. Kışlık ya da yazlık ipler kullanarak yaza ya da kışa makul olarak uyarlayabilirsiniz. Videodaki model 38 gövde amacıyla uyumlu olmuş. Yaklaşık 450 gram ip kullanılmış. Yeleğin bittiğinde üzerimizde nasıl duracağını videoda görebilirsiniz. Aşağıdaki modelde alize lana gold kullanılmış. Şiş olarak ise 4.5 mm kullanılmış.

Eğer modeli beğendiyseniz ve derhal kendinize, kızlarınıza örmek istiyorsanız videoyu izlemeniz yeterli. Gelin beraber çok şık yelekler örelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.