Bebek Yeleği Nasıl Örülür

23.06.2020
1.666
Bebek Yeleği Nasıl Örülür

Bebek Yeleği Nasıl Örülür
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yeni yazlık bebek yelekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren gerçekleştirme amacıyla sabırsızlanacağınız bu Yazlık Bebek Yelek Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla Örgü Aşkım Bebeğim türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Güzel Bebek Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat bayanlar.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Bebek Yelek Örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Tunus İşi Ajurlu Bebek Yelek Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.
Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Yazlık Bebek Yelek Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.
https://youtu.be/PGrqlQF2mfQ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.