Örgü Peçetelik Yapımı

05.09.2020
1.720
Örgü Peçetelik Yapımı

Örgü Peçetelik Yapımı

Tavuk desenli örgü peçetelik yapımı hazırladık. Videolu anlatımlı güzel bir model. Çok sevimli. Örgü peçetelik modelleri dekoratif modeli amigurumi teknikleri ile yapıyoruz. Mutfak dekorasyonunda, sofra düzeninde çok güzel duracak. Kolay peçetelik tariflerinden sonra amigurumi peçetelik ile devam ediyoruz. Yeni modelin yapılışına geçmeden evvelce daha evvelce yaptığımız modellerin tariflerinden bahsedelim. Örgü peçetelik çok güzel bir çalışma. Lif ipinden yapılmış, çiçeklerle süslenmiş bir model. Lif ipinden peçetelik yapımını sizde dilediğiniz desenlerde süsleyebilirsiniz. Plastik kanvaslarla da çok güzel peçetelikler yapabilirsiniz. Hazır bir peçeteliğin üzerini örgü ile kaplayabilirsiniz. Pasta şeklinde örgü peçetelik yapılışı bu tür bir model. Örgü peçetelik yapımı sevimli bir tavuk modelinden oluşuyor. Yavrularını üstünde taşıyor. Hadi yapılışına geçelim.

Örgü Peçetelik Nasıl Örülür?

Örgü peçetelik inşasının sayıları da tekrar resimler arasında yer alacak. Videolu tanımı de. Elinizde olan iplerle örebilirsiniz. Yavruları ile çok sevimli bir tavuk. 3 mm bir tığ kullanılmış. Bu ölçülere uyan pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkan bütün örgü modelleri çok güzel olacaktır. Peçetelik diyoruz ama sizler örgü kapı stoperi larak da kullanabilirsiniz. İçine ağır bir nesne koyabilirsiniz. Amigurumi oyuncak modelleri olarak da örebilirsiniz.

Önce örgü peçeteliğin ölçülerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu ölçüler kullanacağınız ipin kalınlığına göre değişecektir.


YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.