Akordiyon Patik Modeli Yapılışı

08.01.2021
2.316
Akordiyon Patik Modeli Yapılışı

Akordiyon Patik Modeli Yapılışı

Akordiyon patik modeli yapılışı gerektiğince basit olan görselliği ile ayakta şık duran patik modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Akordiyon patik modeli günlük ve çeyizlik patik modelleri amacıyla ideal patik örneğidir. Tığ işi patik modellerini sevenler amacıyla sitemizde değişik çoğu modeli bulabilirsiniz. Farklı patik şiş örgü patik örneklerini de bulabilirsiniz. Patik modellerinde geniş içeriğimiz mevcuttur.

Akordiyon patik modeli yapılışı
3 Renk ip kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Süslemek amacıyla inci tercih edebilirsiniz.

Dikiş iğnesi, makas, ayraç

Yapımı: ilk olarak 27 zincir çekelim, 3 zincir atlayıp 4 cü zincir amacıylae trabzan yapalım. Toplamda 25 trabzan yapalım. İkinci sırada trabzan uygularken arka kısımdan ilmekleri alarak trabzan programı yaparak devam edelim. Toplamda 14 sıra aynı teknik ile devam ediyoruz. Ayraç takıp yer belirliyoruz. Burun kısım işlevini gerçekleştirmesine devam ediyoruz. 17 Trabzan yapalım kalan 8 ilmeği sık iğne olarak devam edelim, zincir çekip geri dönüp sık iğne uygulayıp çift trabzan yaparak aynı mantıkla devam ediyoruz. Burun alanı içersinde 30 sıra örüyoruz. Tekrar işaret koyalım tekrar aynı çift trabzan yapalım sık iğne olan yerlere de trabzan uyguluyoruz. 14 sıra örelim ve dikiş adımına geçelim. Detaylı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik yapımı, tığ işi patik modeli, örgü patik modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarım devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.